این نوع از پنجره به دلیل یراق آلات خاص خود مصارف خاصی دارد و سيستم بازشوی اين پنجره به صورت ريلی و مانند ماشين های فولكس واگن مي باشد
مزايای آن عبارت است از:
الف-باز شدن (سش)باز شو تا زاویه ۴۵ درجه
ب-هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود
ج-دارای سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی

پنجره upvc فولكس واگنی

در این تصویر شیوه بازشوی فولکس واگنی نمایان است و همانطور که ملاحظه میشود پنجره دو جداره فولکس واگنی upvc به مانند کشویی به طرفین و روی لت ثابت جانبی قرار می گیرد

مزیت بازشوی فولکس واگنی نسبت به بازشوی کشویی

یکی از مزیت های بازشوی فولکس واگنی این است که پنجره نسبت به مدل کشویی دارای فیتینگ بیشتری است و این قابلیت به این دلیل است که پنجره از چهارچوب خود کاملا جدا شده و بعد در ریل جانبی بروی لت ثابت قرار میگیرد.

پنجره upvc فولكس واگنی

همانطور که در تصویر مشاهده میشود یراق فولکس واگنی از دیر باز در سایر متریالهای پنجره نیز مورد استفاده بوده است و می توان گفت که یکی از یراق آلات زیبای پنجره میباشد .
لازم به ذکر است که تقریبا اکثر یراق آلات پنجره دوجداره  سابقا در سایر متریال های مجره نیز استفاده میشده و مختص به پنجره upvc نمی باشد ولی باید دقت داشت تا یراق آلاتی را در پنجره upvc استفاده کرد که اختصاصا برای یو پی وی سی تولید شده اند این مطلب بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که اغلب یراق آلات برای پنجره دوجداره بصورت اختصاصی تولید شده اند . و استفاده از یراق آلاتی که برای درب و پنجره upvc نمی باشد از کیفیت کار بسیار می کاهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code