با افزایش توجه به زیبایی دکوراسیون ساختمان های اداری، تجاری، و مسکونی اهمیت انتخاب و استفاده از متریال های خاص افزایش چشمگیری داشته است. امروزه بیشتر مالکان منازل ترجیح می دهند با انتخاب یک سبک دکوراسیون کلیه تجهیزات، وسایل تزئینی، اکسسوری و حتی درب و پنجره ها را به صورت ست تهیه کنند. یکی از بهترین و زیباترین نماهایی که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته، کرتین وال است. کرتین وال واژه ای است که اکثر مردم در ایران آن را با نمای شیشه ای، مدرن و لوکس می شناسند. این نما به دلیل زیبایی منحصر به فرد و کیفیت بالایی که دارد، در ط سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. اگر قصد بازسازی منزل، ساخت منزل یا تغییر دکوراسیون آن را دارید و در انتخاب نما مردد هستید، با یکی از لوکس ترین نماها به نام کرتین وال در این مقاله آشنا شوید.

انواع پنجره کرتین وال

یکی از بهترین مزایای انتخاب نمای کرتین وال این است که امکان ساخت و اجرای نمای شیشه ای در سایز و ابعاد مختلف و حتی با تجهیزات و عایق بندی های متفاوت وجود دارد. به طور کلی انواع پنجره نمای کرتین وال به دو مورد زیر تقسیم می شود:

 • نمای کرتین وال شیشه ای درپوش دار:

 • در این نوع نما از پروفیل های عمودی و افقی با یک دیگر یک شبکه تشکیل می دهند. سپس شیشه ها روی یک لامل قرار گرفته و یک درپوش فشاری از قسمت خارجی روی لامل آلومنیومی محکم تعبیه می شود. این درپوش به منظور زیبایی face up با طرح مشخص روی آن قرار می گیرد. در نهایت از لاستیک های EPDM برای آب بندی استفاده می شود

    <برای خرید پروفیل upvc با بالاترین کیفیت کلیک کنید>

معرفی و خرید لیفت اند اسلاید
معرفی و خرید لیفت اند اسلاید
 • نمای کرتین وال شیشه بدون قاب:

 • در این نمای کرتین شیشه ای فریم لس کمی به نمای سطح شیشه دقت کنید. می بینید که یک سطح یک دست و صاف که به فریم های شیشه با شکل سایه  مشخص خواهد بود

عایق بندی در لامل نمای کرتین وال چگونه است؟

همه ما عاشق نور و زیبایی و روشنایی هستیم. به گونه ای که با شروع روز اگر در معرض نور آفتاب قرار نگیریم دچار کسلی و خستگی می شویم. اما با انتخاب یک نمای زیبا و لوکس از شیشه دیگر دغدغه ای از این بابت نخواهید داشت. نمای ساختمان به عنوان پوسته آن شناخته می شود. به گونه ای که تاثیر زیادی در افزایش زیبایی منزل، عایق بندی و جذابیت آن دارد. نمای بیرونی منزل به عنوان یک محافظ برای کل ساختمان محسوب می شود که علاوه بر زیبایی، امنیت آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

…. وین بست ارائه دهنده با کیفیت ترین پنجره دوجداره در ایران ….

معرفی و خرید لیفت اند اسلاید

هر ان چه که باید از کرتین وال بدانید

یکی از موارد حائز اهمیت زمان تعیین نمای ساختمان توجه به شرایط اقلیمی، شرایط آب و هوایی و بافت کل شهر یا یک منطقه از شهر است. نما باید به گونه ای انتخاب شود که باعث بهم ریختگی بافت شهر نشود. با آشنایی بیشتر با نمای کراتین وال و مزایا و ویژگی های مختلف آن با دید بازتر می توانید برای انتخاب آن اقدام کنید.

 • قیمت پنجره هافمن

  با توجه به این که پنجره های هافمن در ابعاد، سایزها و برای کاربردهای مختلفی تولید و عرضه می شود؛ قیمت آن با توجه به موارد ذکر شده متفاوت خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان وین بست در تماس باشید.

  نصب پنجره کرتین وال

  پس از انتخاب نوع نما، متریال مورد استفاده برای آن، پنجره ها و حتی اجزای تشکیل دهنده آن، نصب پنجره نیز اهمیت زیادی دارد. این موضوع زمان نصب کرتین وال نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند. چرا که به دلیل ظرافت و زیبایی خاصی که کرتین وال دارد، برای نصب آن نیز به دقت، ظرافت و تجهیزات خاصی نیاز است. نصب نما و پنجره کرتین وال تفاوت عمده ای با سایر پنجره ها دارد. به همین جهت لازم است محاسبات لازم مهندسی انجام شود.

  سفارش پنجره از وین بست

  برای سفارش و خرید پنجره های مختلف در ابعاد متفاوت و به منظور نصب در مکان های مختلف می توانید از طریق وین بست اقدام کنید. این مجموعه به منظور افزایش رضایت مشتریان محترم انواع پنجره هافمن، نمای کرتین وال و … را با بالاترین کیفیت و بهترین متریال تولید و اجرا می کند.

معرفی و خرید لیفت اند اسلاید