یکی از مهم ترین وسایل برای هر ساختمان خرید پنجره است. انتخاب و خرید پنجره با طراحی منحصر به فرد و متناسب با ساختار ساختمان، تاثیر زیادی در افزایش زیبایی محیط دارد. علاوه بر این، با توجه به تنوع زیادی که در طراحی و تولید انواع پنجره ها از جمله پنجره دو جداره، آلومنیومی، پنجره های pvc و UPVC و … وجود دارد؛ انتخاب پنجره از مهم ترین اقدامات محسوب می شود. هر کدام از پنجره های ذکر شده، دارای طراحی خاص و یراق آلاتی مخصوصی هستند، که برای تولید آن ها استفاده می شود. ویستا بست فعالیت خود را از سال 1386 به صورت حرفه ای در زمینه تولید انواع پرویفل برای ساخت پنجره آغاز کرده است. این شرکت اولین دارنده گواهی نامه رآل آلمان است که سالانه 18000 تن محصول را تولید و عرضه می کند. مواد اولیه ای که در ساخت انواع پروفیل استفاده می شود، تقریبا هم سطح با پروفیل پنجره دو جداره وین تک است. اگر قصد خرید و نصب انواع پنجره های UPVC و PVC با کیفیت بسیار بالا را دارید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

انواع پنجره ویستا بست

 • همان طور که در پاراگراف بالا ذکر شد، در تولید انواع پنجره های ویستا بست از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود. به همین جهت امکان تولید انواع پنجره UPVC با بالاترین کیفیت وجود دارد. علاوه بر این، ویستا بست با تکیه بر جدیدترین فرمولاسیون، انواع پنجره را تولید می کند. به گونه ای که متناسب با نیاز و محل مورد استفاده می توانید انواع پنجره را در سایزهای مختلف سفارش دهید. ویستا بست جهت افزایش رضایت مشتریان محترم قادر به تولید انواع پنجره است.

پنجره ویستا بست
 • انواع پنجره ویستا بست عبارتند از:

  1-     پنجره ثابت بدون بازشو

  3-     پنجره دو حالته بازشو

  4-     پنجره تک حالته

  5-     پنجره تک حالته با کتبیه

  6-     پنجره دو حالته با کتبیه

  7-     پنجره کشویی دو لنگه

  8-     پنجره کشویی سه لنگه

  9-     پنجره کشویی 4 لنگه

  10- پنجره قوس دار

  11- پنجره فولکس واگنی

 • آشنایی با نحوه تولید و نصب پنجره ویستا بست

 • یکی از نکات مهمی که زمان تولید انواع درب و پنجره حائز اهمیت است، مواد اولیه ای است که در ساخت آن استفاده می شود. ویستا بست با بهره گیری از برترین فرمولاسیون روز دنیا، و با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت انواع پنجره را تولید می کند. یکی از بهترین ویژگی های مواد اولیه ای که این شرکت استفاده می شود، این است که با توجه به وضعیت و شرایط آّب و هوا انتخاب می شود. در خط تولید ویستا بست نیز واحد کنترل کیفیت روی روند تولید انواع محصولات نظارت می کند. به گونه ای که ناظرین به طور کامل بر نحوه اجرای استانداردها و قوانین و الزامات تولید نظارت و کنترل دارند. کیفیت تولید محصولات تولیدی این شرکت به گونه ای است که در حال حاضر جزء بهترین نوع پنجره UPVC محسوب می شود.

قیمت پنجره ویستا بست در ایران

با توجه به تنوع بالا در تولید انواع پنجره در ویستا بست، قیمت ها نیز متفاوت و متغیر خواهد بود. علاوه بر این، متراژ مورد نظر برای هر پروژه با توجه به طول و عرض هر پنجره و اندازه مورد نظر متفاوت است. علاوه بر این، یراق آلاتی که برای نصب و محکم کاری هر پنجره استفاده می شود، منحصر به فرد و ویژه خواهد بود. به همین جهت توصیه می شود در قدم اول اندازه های دقیق موقعیت مورد نظر برای  ساخت و نصب پنجره را اندازه گیری کنید. همچنین در این مرحله می توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید. علاوه بر این، در سایت ویستا بست قیمت برخی از پنجره های پر کاربرد و با طراحی ویژه همراه با سایر تجهیزات و یراق آلات درج شده است. با مراجعه به سایت و مشاهده قیمت ها، می توانید قیمت حدودی پنجره مورد نظرتان را پیدا کنید.

نصب پنجره ویستا بست در مجموعه ویستا بست

طراحی و ساخت انواع پنجره های ویستا با استفاده از بهترین متریال و با کیفیت ترین پروفیل انجام می شود. به همین جهت این تولید کننده سهم بازار بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. همان طور که در پاراگراف بالاتر اشاره شد، ویستا بست دارای انواع پنجره است. هر کدام از مدل های ذکر شده با استفاده از یراق آلات مخصوص و منحصر همان پنجره به یک دیگر متصل و محکم می شوند. به همین دلیل نصب پنجره ویستا بست نیز از کیفیت بالایی برخوردار است. جهت نصب درب و پنجره ها نیز کارشناسان این مجموعه از ابتدا تا انتهای نصب همراه شما خواهند بود. همچنین با توجه به سلیقه و موقعیت نصب پنجره می توانید جهت باز و بسته شدن پنجره را انتخاب کرده یا تغییر دهید.

سفارش پنجره ویستا بست

در این مقاله به طور کامل با انواع پنجره های upvc، تفاوت آن با پنجره های pvc و تفاوت کیفیت آن  ها با یک دیگر آشنا شدید. اگر قصد سفارش پنجره ویستا بست را دارید، از طریق همین سایت اقدام کنید. کلیه کارشناسان این تیم به صورت رایگان به مشتریان محترم مشاوره می دهند. همچنین در صورتی لزوم می توانید از کارشناسان بخواهید جهت اندازه گیری دقیق در محل حاضر شوند. چرا که در ساخت و طراحی پنجره ها و روند تولید اندازه گیری دقیق اهمیت زیادی دارد. این مجموعه جهت اطمینان خاطر کلیه مشتریان، خدمات پس از فروش نیز ارائه می کند.

           …. برای خرید انواع درب و پنجره دوجداره با بروز تجهیزات بروز در ایران به وین بست مراجعه کنید ….

معرفی و خرید لیفت اند اسلاید