تعویض پنجره
تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در تهران
تعویض پنجره وین تک
تعویض پنجره وین تک به جای پنجره های قدیمی
تماس بگیرید
تعویض پنجره آهنی با دوجداره هافمن
تعویض پنجره های قدیمی با پنجره هافمن
ثبت سفارش
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره + هزینه ها و قیمت

یکی از کارهای مهم که در بازسازی ساختمان ها می توان انجام داد، تعویض پنجره قدیمی با پنجره های جدید است. اصولا پنجره های قدیمی از پروفیل های آهن و یا چوبی ساخته شده اند. در برخی مواقع این پنجره ها آلومینیومی نیز هستند. تعویض پنجره های قدیمی آهنی و آلومینیومی با پنجره های دوجداره مزیت های زیادی دارد که عمده ترین آنها بهینه سازی و کنترل مصرف انرژی ساختمان است. علاوه بر آن تعویض پنجره می تواند نمای کلی ساختمان شما را به روز تر و زیباتر نماید.

یکی از خدمات ما در شرکت درب و پنجره وین بست ، تعویض پنجره قدیمی با دوجداره می باشد. شایان ذکر است که در تعویض پنجره نیازی به تخریب دیواره، نما، و اطراف پنجره نیست و این کار بدون آسیب و با بیشترین دقت و ظرافت انجام می شود. در صورتی که شما تمایل به تعویض پنجره های خانه و یا محل کارتان داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره و استعلام هزینه تعویض پنجره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. گروه درب و پنجره دوجداره وین بست به مدیریت مهندس حیدر زارعی با بیش از 15 سال سابقه تولید، ساخت و نصب پنجره های دوجداره می تواند افتخار همکاری با شما را داشته باشد.
تعویض پنجره قدیمی با پنجره های دوجداره UPVC وین بست چه مزایایی دارد؟

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره UPVC

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره مزیت های زیادی دارد که به شرح زیر است:

  • صرفه جویی در مصرف انرژی و طبیعتا کاهش هزینه های پرداختی بابت آن.
  • عایق صوتی بودن پنجره های جدید به خاطر استفاده از شیشه های دوجداره و سه جداره.
  • داشتن امکان انتخاب طرح ها و رنگ های جدید برای پنجره ها.
  • رنگ ثابت پنجره های دوجداره در برابر خورشید و تاثیرات جوی.
  • سبک شدن وزن تحملی ساختمان به خاطر سبک بودن پنجره دوجداره upvc.
  • مقاومت پنجره های جدید در برابر عوامل جوی همچون باران، برف، گرد و غبار و …
  • تمیزی محیط داخل خانه به خاطر آب بندی های دقیق و محکم پنجره ها بخاطر عدم نفوذ گرد و خاک.
  • امکان نصب توری های به روز، زیبا و راحت.
  •  

روش کار در تعویض پنجره ها چه صورت است؟

در وین بست کارشناسان پس از دریافت درخواست، با حضور در محل پنجره های قدیمی را بررس کرده و طی سریعترین و دقیق ترین روش فریم های پنجره قدیمی را از محل جدا می کنند. پنجره دوجداره ساخته شده بر اساس وضعیت موجود طراحی و در محل نصب می شود.

برای تعویض پنجره های قدیمی در اصل هیچ نیازی به تخریب فریم اصلی پنجره نیست. در صورتی که پنجره آهنی باشد، قوطی آهن پنجره، تسمه های داخلی و بیرونی از نقاطی که جوش داده شده است بریده می شود. عملیات برش بوسیله سنگ فرز است که یک روش کاملا اصولی است تا فریم پنجره آسیب نبیند. پس از اتمام برش تکه های قاب خارج می شوند و بر اساس فریم پنجره اندازه گیری انجام می شود. پس از تکمیل اندازه گیری بر اساس نیاز مشتری طراحی و ساخت پنجره تکمیل می شود. مرحله آخر نصب پنجره می باشد که توسط تیم وین بست انجتم می شود.

مراحل تعویض پنجره های قدیمی توسط وین بست چگونه است؟

شما از لحظه تصمیم نیاز به طی 3 مرحله دارید تا کارتان در وین بست انجام شود.

درخواست خود را ثبت کنید

تنها کافیست با گروه وین بست تماس بگیرید تا بتوانید با کارشناسان ما در این خصوص صحبت کنید و درخواست شما ثبت شود. همچنین می توانید درخواست خود را از طریق مسیرهای ارتباطی دیگر ما همچون فرم تماس با ما در سایت، اینستاگرام و یا تلگرام برای ما بفرستید.

بازدید از محل و اندازه گیری فریم پنجره

مهمترین بخش در تعویض پنجره قدیمی به پنجره های دوجداره، بازدید از فریم پنجره ها برای تخمین روش های برش و تخلیه قاب ها و نیز اندازه گیری فریم هاست. این مرحله مهم است چون دقت شرکت کننده و تجربه آن تضمین کننده آسیب ندیدن فریم هاست. همچنین اندازه گیری های دقیق منجر به ساخت پنجره های اصولی خواهد شد.

نصب پنجره دوجداره به جای پنجره قدیمی

نصب پنجره های دوجداره جایگزین مرحله آخر تصمیم شماست. این مرحله نیز بسته به تجربه و دانش شرکت سازنده پنجره آسان و یا سخت باشد. در تعویض پنجره های قدیمی تخصص حرف اول و آخر را میزند. در این وضعیت شما بر روی ساختمانی که نمی خواهید نمای آن ببیند مشغول کار هستید.

چرا باید پنجره های قدیمی خانه ام را عوض کنم؟

پنجره های دوجداره جدید مزایایی دارند که می تواند به خودی خود شما را برای تعویض پنجره ها تشویق کند. با اینحال ایراداتی که در پنجره های قدیمی وجود دارد و یا به مرور زمان به آن وارد می شود می تواند برای این تصمیم کافی باشد.

عایق نبودن پنجره های قدیمی

بیشتر پنجره های قدیمی به خاطر طراحی های قدیمی عایق نیستند. فریم های نازک ، استفاده از شیشه های تک جداره، عدم آب بندی و درزگیری صحیح نقطه اتصال شیشه به قاب جزو ایرادات طراحی و اولیه این پنجره ها هستند. این دلایل به راحتی باعث می شود که شما در زمستان و تابستان عایق مناسبی در برابر سرما و گرمای بیرون نداشته باشید. شاید راهکار استفاده از پرده های ضخیم در ذهنتان باشد، ولی این مساله باعث می شود که پنجره شما هیچ کارکرد نوری خاصی برای فضای داخل تان نداشته باشد.

فرسودگی پنجره ها

دلیل دیگری که شما نیاز به تعویض پنجره پیدا می کنید، فرسودگی قاب های پنجره های فلزی و یا پوسیدگی پنجره های چوبی است. هر چند در صورتی که خانه و محل شما دارای پنجره آلومینیومی باشد، عایق نبودن آن نیز می تواند دلیل تعویض باشد.

زیبایی

یکی دیگر از دلایل تعویض پنجره ها بخاطر زیبایی است. یقینا تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های امروزی مثل پنجره ترمال بریک می تواند زیبایی بصری ساختمان را بسیار بیشتر از قبل کند. در کل شما با این تصمیم می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و هزینه های کمتری را در طول سالیان پس از آن پرداخت کنید.

تعویض و بازسازی سریع پنجره

آیا همه پنجره ها را می توان تعویض کرد؟

ما در شرکت وین بست تمامی پنجره های قدیمی را با پنجره های دوجداره یو پی وی سی تعویض می کنیم.

تعویض پنجره آهنی با دوجداره

بیشتر پنجره های قدیمی که امروزه نیاز به تعویض دارند، آهنی هستند. تعویض پنجره آهنی با دوجداره بدون آسیب به نما در وین بست انجام می شود.

تعویض پنجره آلومینیومی با دوجداره

تعویض این پنجره ها به خاطر شباهت نصب آسانتر و راحت تر از آهنی انجام می شود.

تعویض پنجره چوبی با دوجداره

امروزه ساختمان هایی که دارای پنجره چوبی باشند به ندرت بازسازی میشوند. با اینحال ما خدمات تعویض برای این نوع پنجره ها را نیز انجام می دهیم.

پنجره قدیمی با چه پنجره دوجداره ای تعویض می شود؟

شرکت وین بست سازنده انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی از بهترین پروفیل های upvc است. ما در این مجموعه پنجره های زیر را تولید می کنیم.

تعویض پنجره وین تک

بخشی از تولیدات ما در این زمینه شامل انواع پنجره وین تک می باشد. پنجره های وین تک با توجه به پروفیل های به روز ، با کیفیت و محکم پنجره های زیبا و با دوامی هستند که می توانند تا چندین دهه بدون تغییر در زنگ و بدون نیاز به رسیدگی به یراق آلات مورد استفاده قرار گیرند.

تعویض پنجره هافمن

پنجره هافمن یکی دیگر از محصولات تولیدی وین بست است که با استفاده از پروفیل های هافمن ساخته می شود. این پنجره نیز از لحاظ کیفی با وین تک در رقابت بوده و کیفیت یکسانی را دارند. تنها مساله بر سر انتخاب شاید تفاوت قیمتی جزئی بین این دو باشد که یک سیاست شرکتی پروفیل ساز است.

تعویض پنجره ویستابست

پنجره ویستابست یکی دیگر از پنجره های دوجداره وین بست است که با استفاده از پروفیل های ویستابست ساخته می شود.

تمامی پنجره های دوجداره وین بست استانداردهای به روز اروپا و ایران را دارند. علاوه بر کیفیت بالای پروفیل های به کار رفته، تخصص و تجربه گروه تولید وین بست تکمیل کننده این پروسه ساخت است و شما می توانید با خیالی آسوده از پنجره های ما در شرکت درب و پنجره سازی حیدر زارعی استفاده کنید.

آیا می توان پنجره قدیمی با پنجره ترمال بریک تعویض کرد؟

پنجره ترمال بریک یکی از پنجره های مدرن است که به صورت لمینت و در رنگ های متنوع می توان تولید و استفاده کرد. پنجره های ترمال بریک را می توان به صورت دوجداره و سه جداره نیز تولید کرد. 

بله، می توان برای تعویض پنجره های قدمی با پنجره ترمال بریک هم اقدام کرد. هیچ محدودیتی برای این انتخاب شما وجود ندارد. اتفاقا با توجه به تنوع رنگ موجود در پروفیل های ترمال بریک، سازگاری بیشتری را می توان در پنجره های جدید و نمای قدیم ساختمان شما ایجاد کرد. 

هزینه تعویض پنجره

هزینه تعویض پنجره های قدیمی شامل بخش های مختلفی می باشد. از اندازه گیری رایگان فریم های پنجره در محل که بگذریم، هزینه شما شامل 3 بخش می باشد. 1- هزینه برشکاری و جدا کردن پنجره قدیمی از فریم 2- هزینه ساخت پنجره ها که بر اساس پنجره انتخابی هزینه متغیری را خواهد داشت. 3- هزینه نصب در محل.

تمامی هزینه های تعویض پنجره در ابتدای امر و پس از جلسه فروش شما با وین بست محاسبه و طی یک فاکتور به اطلاع شما خواهد رسید. ما در مورد هزینه ها و زمان کلی انجام کار بر خلاف برخی شرکت های سازنده این صنعت، با شما صادق خواهیم بود تا بتوانید در مورد بودجه بندی این کار دقیق تر عمل کنید و نیز بتوانید در موزد زمان اتمام آن آگاه تر باشید. این اصول کار ما در تمام سال های فعالیت مان است.

شما هم اکنون می توانید برای تعویض پنجره های قدیمی خود با ما تماس بگیرید و امکان این را داشته باشید که با ما و رزومه ما بیشتر آشنا شوید تا با با خیالی راحت به این کار اقدام کنید. برای تماس با ما کافیست شماره های ما را بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

نهایت دقت در ساخت و سرعت در نصب را با گروه درب و پنجره وین بست تجربه کردیم. با تشکر از زحمات مهندس حیدر زارعی عزیز
نجاری
کارفرمای پروژه

سلام!

هم اکنون می توانید با کارشناسان ما چت کنید. و یا اینکه مستقیما با شماره 09121865547 تماس بگیرید.

با کارشناسان ما صحبت کنید