درباره ما

وین بست با دو دهه سابقه درخشان با مدیریت آقای حیدر زارعی در ساخت ، تولید و فروش پنجره های دوجداره upvc و محصولات جانبی آن همواره تمامی تلاش خود را بر آن داشته است تا اولویت اصلی خود را رضایت شما مشتری عزیز قرار دهد.استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد باعث عمر طولانی و تضمین کیفیت پنجره های وین بست میباشد.

سازه های یو پی وی سی و صنعت تولید پنجره های دوجداره سالهاست که در کشورهای اروپایی و امریکای شمالی به عنوان یکی از موثرترین راهکارهای حفظ انرژی شناخته شده درایران با توجه به قوانین مربوط به ساختمان سازی (مبحث 19) استفاده از تکنولوژی برای بالابردن استاندارد ساختمان های عمومی است.

گروه صنعتی وین بست ایرانیان افتخاردارد تا خودرا بعنوان مجموعه ای فعال در زمینه تولید انواع سازه های یو پی وی سی و شیشه های دو و چند به مصرف کنندگان عزیز معرفی مینماید.

امید است تلاشهای این مجموعه بتواند در اشاعه فرهنگ بهینه سازی مصرف انرژی گامی موثر باشد.

گروه صنعتی وین بست از سال 1388 فعالیت های خود را آغاز نموده و محصولات تجاری وین بست به بازار ایران عرضه مینماید. تعهد، تجربه و انگیزه مدیران گروه صنعتی وین بست ایرانیان با همتی آمیخته از خود باوری مسیری را در راستای ارتقا کیفیت سطح کیفی و بهبود زندگی ایرانیان سرافراز طی میکند.

پروفیل و یراق آلات مصرفی

انتخاب مواد اولیه باکیفیت استاندارد یکی از اهداف مهم هر شرکت میباشد از این رو گروه صنعتی وین بست ایرانیان جهت ارائه محصولات با کیفیت تا جایی که ممکن است در انتخاب یراق و پروفیل مصرفی خود دقت نظر داشته و بهترینها را انتخاب کرده است.

این شرکت جهت تولید در و پنجره مواد اولیه را ازبرند ویستابست ایران که تمام استاندارد ها را دارا میباشد استفاده میکندو همچنین پروفیل های وین تک که تحت رال المان و استاندارد ایران میباشد استفاده میکند و با پشتیبانی این مجموعه و در اختیارداشتن انواع پروفیل ها ساخت ونصب پنجره های دلخواه مشتریان اعم از پنجره های هلال شکل با پنجره های مقعر یا پنجره های رنگی و یا لمینت با جدیدترین روش ها به انجام میرسد.

یراق آلات مصرفی این شرکت از برندهای مصرفی ترکیه ZIEGNIA و ROTO آلمان و یا از برندهای ACCADO و ENDOW می باشد.

ماشین آلات مصرفی

افزایش هزینه های تولید و اهمیت کنترل ان از سویی و رقابت تنگاتنگ رقبا و محصولات جایگزین از سوی دیگر اهمیت بهره وری تولید را بیش از پیش برای تولیدکنندگان این صنعت نمایان کرده است با این وجود بارعایت برخی نکات کلیدی مدیریت یا انجام سرمایه گذاری های صحیح میتوان علاوه بر کاهش هزینه های تولید کیفیت و رضایت مشتریان و ظرفیت تولید کارگاه را افزایش داده و عرصه رقابت را برای شرکت آسان تر ساخت.از این رو گروه صنعتی وین بست ایرانیان جهت افزایش بهره وری هزینه تولید از بهترین ماشین آلات استفاده کرده است.

با ما همراه باشید…

درباره نمایندگی رسمی وین بست

نمایندگی وین بست ، از 8 سال پیش با توجه به نیاز صنعت ساختمان ، به عرصه تولید و ساخت پنجره دو جداره وارد شد و به علت کیفیت و مرغوبیت بالای مواد مورد استفاده در ساخت ، پس از یک سال موفق به کسب گواهی نامه های izo 9001 و izo 100002 شد.

وین بست ، با اتکا به مدیر عامل جوان و پرسنل مجرب خود ، اقدام به راه اندازی خط تولید خمکاری upvc نمود و با این کار هر گونه محدودیت در ساخت را برداشت.روز به روز به افتخارات این مجموعه که در جاده قدیم قم هست اضافه شد و پروژه های بزرگ و کوچک فراوانی را اجرا کردند.
اگر شما هم میخواهید پنجره های خود را در یک روز و بدون تخریب تعویض کنید ، فقط کافیست با ما تماس بگیرید! و اطمینان داشته باشید که برای همیشه از شر سر و صدا ، گرد و غبار و تبادل حرارت راحت میشوید.

وین بست با راه اندازی خط تولید لمینت و استفاده از رنگ های مختلف طرح چوب روشن و تیره و 20 رنگ دیگر روی پروفیل ها و همچنین طرح های مختلف هلالی – دایره – سینوسی – مسجدی – ویترینی و … محدودیت را از صنف خود برداشته و رضایت تمامی سلایق را به دست آورده است. همچنین وین بست با افتخار به همکاران پنجره ساز و تولید پروفیل ، خدمات لمینت و خمکاری ارایه مینماید.

سلام!

هم اکنون می توانید با کارشناسان ما چت کنید. و یا اینکه مستقیما با شماره 09121865547 تماس بگیرید.

با کارشناسان ما صحبت کنید