درباره ما

وین بست با دو دهه سابقه درخشان با مدیریت آقای حیدر زارعی در ساخت ، تولید و فروش پنجره های دوجداره upvc و محصولات جانبی آن همواره تمامی تلاش خود را بر آن داشته است تا اولویت اصلی خود را رضایت شما مشتری عزیز قرار دهد.استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد باعث عمر طولانی و تضمین کیفیت پنجره های وین بست میباشد.

با ما همراه باشید…

درباره نمایندگی رسمی وین بست

نمایندگی وین بست ، از 8 سال پیش با توجه به نیاز صنعت ساختمان ، به عرصه تولید و ساخت پنجره دو جداره وارد شد و به علت کیفیت و مرغوبیت بالای مواد مورد استفاده در ساخت ، پس از یک سال موفق به کسب گواهی نامه های izo 9001 و izo 100002 شد.

وین بست ، با اتکا به مدیر عامل جوان و پرسنل مجرب خود ، اقدام به راه اندازی خط تولید خمکاری upvc نمود و با این کار هر گونه محدودیت در ساخت را برداشت.روز به روز به افتخارات این مجموعه که در جاده قدیم قم هست اضافه شد و پروژه های بزرگ و کوچک فراوانی را اجرا کردند.
اگر شما هم میخواهید پنجره های خود را در یک روز و بدون تخریب تعویض کنید ، فقط کافیست با ما تماس بگیرید! و اطمینان داشته باشید که برای همیشه از شر سر و صدا ، گرد و غبار و تبادل حرارت راحت میشوید.

وین بست با راه اندازی خط تولید لمینت و استفاده از رنگ های مختلف طرح چوب روشن و تیره و 20 رنگ دیگر روی پروفیل ها و همچنین طرح های مختلف هلالی – دایره – سینوسی – مسجدی – ویترینی و … محدودیت را از صنف خود برداشته و رضایت تمامی سلایق را به دست آورده است. همچنین وین بست با افتخار به همکاران پنجره ساز و تولید پروفیل ، خدمات لمینت و خمکاری ارایه مینماید.