پنجره وین تک
ساخت انواع پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل های وین تک
سفارش و خرید پنجره وینتک
ساخت پنجره وینتک در سریهترین زمان و نصب
تعویض پنجره قدیمی با دوجداره های وین تک
تعویض پنجره های قدیمی با پنجره UPVC وین تک
ثبت سفارش
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

پنجره وین تک | قیمت پنجره دوجداره وین تک

پنجره وین تک، پنجره دوجداره ای است که با استفاده از پروفیل های UPVC وین تک ساخته می شود. این پروفیل ها محصول کارخانجات WINTECH هستند. پروفیل های این گروه تولیدی بر اساس استانداردهای روز و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و همگن تولید می شود. به خاطر نظارت و کنترل کیفی مستمر و مطابق با استانداردهای روز دنیا و اروپا، پنجره های ساخته شده با پروفیل وینتک از نظر کیفی بسیار بالا می باشد.

پروفیل های وین تک بر اساس نیاز آب و هوایی ایران از گرم ترین نقاط در جنوب کشور تا سردترین نقاط در کوهستان های شمال کشور طراحی و ارزیابی کیفی می شوند. از این رو پنجره دوجداره وین تک برای هر منطقه آب و هوایی در داخل ایران مناسب است. پنجره وین تک بخاطر طول عمر بالا و مقاومت بالا و حفظ زیبایی همواره توصیه ما به مشتریان بوده است.

شما می توانید برای مشاوره خرید پنجره همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. گروه درب و پنجره دوجداره وین بست به مدیریت مهندس حیدر زارعی با بیش از 15 سال سابقه تولید، ساخت و نصب پنجره های دوجداره می تواند افتخار همکاری با شما را داشته باشد.

پنجره ها به عنوان دریچه های اماکن و خانه ها برای روشنایی همواره از قدیم مورد توجه معمارها و سازندگان بوده اند. بزرگترین مشکل و معضل پنجره های قدیمی عایق نبودن آنها در برابر سرما و گرما، صدا و گرد و غبار بوده است، به طوریکه بیش از یک سوم اتلاف انرژی در ساختمان ها از طریق پنجره ها اتفاق می افتد. ساخت و تولید پنجره دوجداره برای حل این مشکلات بوده است. انواع پنجره وین تک تولیدی گروه وین بست دارای مزایای زیادی است که باعث می شود نسبت به سایر برندها اولویت اول برای انتخاب باشد. 

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک چه مزایایی دارد؟

 • عایق صوتی و کاهش نفوذ صدا به داخل
 • عایق حرارتی و کاهش هزینه انرژی
 • عایق در برابر گرد و غبار بواسطه درزبندی و طراحی خاص
 • رنگ ثابت پروفیل ها به صورت مادام العمر
 • عایق در برابر نفوذ گرد و غبار به دلیل استفاده از لاستیک های درزبندی و با طراحی خاص
 • عایق در برابر آب ناشی از برف و باران
 • طراحی منحصر به فرد برای تخلیه آب باران
 • ثبات رنگ در برابر نور خورشید و عوامل جوی
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی، و حرارت های ناشی از آتش سوزی
 • دوام و استحکام بالا
 • تولید با انواع شیشه های چندجداره
 • قابلیت تولید با انواع یراق آلات برای حالتهای بازشونده
 • دوستدار طبیعت و ثابل بازیافت
 • سرعت تولید و نصب بالا
 • سهولت و سرعت در نصب

قیمت پنجره وین تک

پنجره های دوجداره وین تک ساخته شده در گروه تولیدی درب و پنجره مهندس حیدر زارعی تماما از پروفیل های وین تک سری W640  ساخته می شوند. همچنین یراق آلات مورد استفاده در ساخت این درب و پنجره های دوجداره از مارک بسیار مرغوب و معروف ENDOW می باشد. این یراق آلات استفاده شده عمر مفید پنجره را بالا برده و هزینه های نگهداری و تعمیر را به حداقل می رساند. برای اطلاع از قیمت پنجره وین تک میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. برخی از پنجره های دوجداره وین تک که روتین بازار مصرف ایران در ساخت و ساز است در زیر لیست شده است. برای سفارش و خرید پنجره دوجداره با ابعاد اختصاصی بایستی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

پنجره دوجداره تک حالته

پنجره یک حالته

رنگ پنجره : سفید

شیشه: شیشه دوجداره ساده

نوع یراق: یراق پنجره تک حاله

قیمت پنجره wintech : تماس بگیرید
پنجره دوجداره دوحالته

پنجره وین تک دو حالته

رنگ پنجره : سفید

شیشه: شیشه دوجداره ساده

نوع یراق: یراق پنجره دو حالته

قیمت پنجره wintech : تماس بگیرید
پنجره دولته فیکس

پنجره وین تک فیکس

رنگ پنجره : سفید

شیشه: شیشه دوجداره ساده

نوع یراق: یراق دو لته فیکس

قیمت پنجره wintech : تماس بگیرید
پنجره دوجداره کلنگی

پنجره وین تک کلنگی

رنگ پنجره : سفید

شیشه: شیشه دوجداره ساده

نوع یراق: کلنگی سرویس

قیمت پنجره wintech : تماس بگیرید
پنجره فولکس واگنی

پنجره فولکس واگنی

رنگ پنجره : سفید

شیشه: شیشه دوجداره ساده

نوع یراق: فولکس واگنی دستی

قیمت پنجره wintech : تماس بگیرید
پنجره دوجداره فرانسوی دو حالته

پنجره وین تک فرانسوی

رنگ پنجره : سفید

شیشه: شیشه دوجداره ساده

یراق:  فرانسوی 1 و 2 حالته

قیمت پنجره wintech : تماس بگیرید
پنجره دوجداره کشویی تک ریل

پنجره وین تک کشویی

رنگ پنجره : سفید

شیشه: شیشه دوجداره ساده

نوع یراق: کشویی یک طرفه

قیمت پنجره wintech : تماس بگیرید
درب بالکن

درب بالکنی وین تک

رنگ پنجره : سفید

شیشه: شیشه دوجداره ساده

نوع یراق: یراق درب سوئیچی

قیمت پنجره wintech : تماس بگیرید
درب سرویس تمام پانل

در سرویس تمام پانل

رنگ پنجره : سفید

شیشه: شیشه دوجداره ساده

نوع یراق: یراق درب سوئیچی

قیمت پنجره wintech : تماس بگیرید
درب فرانسوی

درب فرانسوی وین تک

رنگ پنجره : سفید

شیشه: شیشه دوجداره ساده

نوع یراق: یراق درب فرانسوی

قیمت پنجره wintech : تماس بگیرید
طراحی مدرن، نصب و اجرای سریع

ساخت و نصب پنجره دوجداره وین تک

شرکت درب و پنجره دوجداره وین بست، مجری پروژه های ساخت و نصب پنجره های وین تک در ایران است. ما با بیش از 15 سال سابقهدر ساخت و نصب پنجره پروژه های بسیاری همکاری نموده ایم. همچنین ما به عنوان همکار سرمایه گذاری امکان تهاتر پنجره را برای کارفرمایان فراهم آورده ایم.

کیفیت بالا و استحکام پنجره وینتک باعث شده است که شرکت های ساختمانی و افراد برای درب و پنجره ساختمان، وین تک را انتخاب کنند. شما می توانید برای مشاوره در خصوص برآورد هزینه و سفارش ساخت هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید. 

دلیل کیفیت بالای پنجره  وین تک چیست؟

پروفیل های وین تک مورد استفاده در ساخت پنجره دوجداره، با استفاده از دانش و تکنولوژی روز تولید میشود. تجهیزات به روز تولید، آزمایشگاه های کنترل کیفی و تست های متنوع باعث می شود که امروزه یکی از بهترین پروفیل ها برای ساخت پنجره دوجداره را در اختیار داشته باشیم. در فرایند تولید پروفیل UPVC وین تک، برای تولید پروفیل های با رنگ یکنواخت و با کیفیت از روش میکس مواد روز استفاده می شود. تقریبا تمامی پروسه بوسیله ماشین و ربات کارخانه ای انجام میشود. شایان ذکر است که علیرغم کیفیت بالای پروفیل ها در صورتی که گروه سازنده پنجره تجربه وو دانش به روز ساخت پنجره را نداشته باشد کیفیت پنجره تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. از این رو در بازار شما می توانید کیفیت های متنوعی از پنجره های ساخته شده توسط گروه های مختلف را مشاهده کنید.

پنجره وین تک بهتر است یا پنجره هافمن؟

همانطور که در این صفحه بیان شد پنجره وین تک یکی از بهترین محصولاتی است که می توان صنعت در و پنجره سازی از آن نام برد. با اینحال پنجره هافمن نیز به واسطه پروفیل های بسیار مرغوب و استحکام جزو برترین های این صنعت هستند. در صورتی که شما تمایل به خرید و سفارش پنجره دوجداره داشته باشید تفاوت چندانی از نظر کیفیت بین این برند وجود ندارد و بیشتر بحث سلیقه ای هست. قیمت پنجره وین تک و هافمن نزدیک به هم هستند. شرکت وین بست تولید کننده هر دو پنجره دوجداره وین تک و هافمن می باشد. همچنین ما سایر برندهای مطرح را نیز کاری میکنیم. در زیر تمامی برندهای مطرحی که جزو تولیدات ما می باشد را مشاهده می کنید.

انواع پنجره وین تک تولیدی شرکت وین بست

همانگونه در بالا نیز اشاره کردیم شرکت وین بست (مهندس حیدر زارعی) درب و پنجره های متنوعی هم از نظر تعداد لته و ه حالت های بازشوندگی را تولید می کند. ما علاوه بر فرمت ها و طرح های روتین بازار، به صورت سفارشی و بر اساس خواست مشتری می توانیم پنجره هایی با حالت باز شوندگی ترکیبی را تولید کنیم. با اینحال برخی از درب و پنجره های ما به شرح زیر است:

پنجره های وین تک دوجداره

پنجره های دوجداره وین تک شامل انواع:

 • پنجره دوجداره فیکس (پنجره ای که در آن هیچ در باز شونده وجود ندارد)
 • پنجره دو جداره یک لنگه باز شونده : پنجره ای که در آن یک لنگه باز شونده است و می تواند شامل پنجره تک حالته و دو حالته از نظر باز شوندگی باشد.
 • پنجره دوجداره 2 لنگه باز شونده: این پنجره به صورت تک حالته و دو حالته تولید می شود و هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شوندگی در هر دو حالت افقی و یا کلنگی را دارند.
 • پنجره با کتیبه بالا و پایین : این پنجره های دوجداره وین تک علاوه بر این حالت های باز شوندگی در بالا می تواند شامل کتیبه ای در بالا نیز باشند. هیچ محدودیتی در کار نیست و می توان پنجره را از یک تیکه تا چند تیکه طراحی کرد.
 • پنجره دوجداره کشویی: در این پنجره ها به وسیله ریل ها پنجره باز و بسته می شود و می تواند شامل تک ریل و یا دو ریل باشد.

مقایسه پنجره دوجداره وین تک با ویستابست

پنجره های دوجداره وین تک و ویستابست جزو بهترین و با کیفیت ترین پنجره های ساخت شرکت وین بست هستند. دلیل این امر کیفیت بالای پروفیل های این دو برند هستند. در کل ما در شرکت وین بست ما برای ساخت پنجره ها از پروفیل های مطرح و با کیفیت استفاده می کنیم. در صورتی که بخواهیم این دو برند را با هم مقایسه کنیم کار کمی سخت خواهد بود ولی با اینحال هر کدام از این دو پنجره دوجداره ویژگی هایی که دارد که یقینا مورد توجه شما مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت.

ویستابست در مقایسه با وین تک نوپاتر است. وین تک از دیر باز تولید کننده پروفیل upvc بوده است و از این رو تجربه بیشتری را در تولید پروفیل دارد. وین تک یک برند ترکیه ای است که در ایران نیز تولید می شود و سالهاست که با استفاده از پروفیل های ساخت این شرکت انواع پنجره وینتک تولید میشود. تنوع پروفیل های تولیدی وین تک 43 قالب می باشد.

قیمت پنجره ویستابست علیرغم کیفیت خوب و مشابه وین تک، پایین تر است و این نکته قوت این برند محسوب میشود. در هر دو پنجره دوجداره وین تک و ویستابست می توان از شیشه های دوجداره و چند جداره استفاده کرد. علاه بر این نکات، یراق آلات سوار شده بر روی ویستابست ساده تر است.

نهایت دقت در ساخت و سرعت در نصب را با گروه درب و پنجره وین بست تجربه کردیم. با تشکر از زحمات مهندس حیدر زارعی عزیز
نجاری
کارفرمای پروژه

سلام!

هم اکنون می توانید با کارشناسان ما چت کنید. و یا اینکه مستقیما با شماره 09121865547 تماس بگیرید.

با کارشناسان ما صحبت کنید