پروفیل پاک پن

پروفیل پاک پن

پروفیل پاک پن

پاک پن یک برند ترکیه ای است که در دهه گذشته به بازار مصرف ایران راه پیدا کرد. این برند ترکیه ای محصولات متنوعی را برای صنعت ساختمان تولید می کند که پروفیل های upvc آن برای ساخت درب و پنجره دوجداره از اقبال بیشتری مواجه شد. پروفیل پاک پن تنوع زیادی دارد به گونه ای که برای ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی متنوعی استفاده می شوند.

پس از سالها واردات پروفیل پاک پن ترکیه، این محصول در داخل ایران و با همین نام و همکاری این شرکت تولید شد. امروزه درب و پنجره ساخته شده از پروفیل پاک پن جزو محصولات با کیفیت بازار می باشد. شرکت وین بست حیدر زارعی برای تنوع بخشی به محصولات خود ، درب و پنجره پاک پن را نیز در سبد محصولات خود دارد.

پروفیل پاک پن چهار کاناله

پروفیل چهار کاناله UPVC پاک پن با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و مواد پایه با کیفیت تولید می شود. پروفیل پاک پن یکی از بهترین انتخاب ها برای ساخت درب و پنجره با دوام ومقاوم با عمر بالاست. مشخصات فنی استاندارد و بالای این پروفیل ها باعث می شود که در برابر ضربه، خوردگی و عوامل جوی مقاومت بالایی را داشته باشد.

مشخصات فنی پروفیل چهار کاناله UPVC پاک پن

سری اکونومی پروفیل پاک پن به صورت 4 کاناله تولید می شود. از این پروفیل برای پروژه های انبوه استفاده می شود. این پروفیل استاندارد ، 4 کاناله می باشد. گس گیت عالی داشته و سری 60 می باشد. ضخامت شیشه ای بکار رفته 20 میلیمتر است. گالوانیزه مصرفی داخل 25 در 25 می باشد که البته 1 و 1.25 نیز می تواند باشد.

ضخامت پروفیل 2 میلیمتر است که استاندارد کافی برای مقاومت و استحکام را دارد. وزن فریم این پروفیل در هر متر طول برابر با 1100 گرم می باشد. این وزن در این مقطع پروفیل (سری اکونومی) یکی از بهترین هاست.

پروفیل پاک پن عایق حرارتی و صوتی است. این پروفیل‌ها با عملکرد عالی در عایق‌بندی حرارتی و صوتی، مصرف انرژی را کاهش داده و از ورود صداهای مزاحم جلوگیری می‌کنند.

مقاومت در برابر شرایط جوی: پروفیل پاک پن، مقاومت بالایی در برابر عوامل جوی همچون، گرمای آفتاب، سرما، رطوبت و تغییرات دمایی دارد. از این رو این پروفیل ها را می توان در شرایط آب و هوایی مختلف از کویر تا نقاط سرد کوهستانی و بارانی استفاده کرد.

درب و پنجره پاک پن جزو محصولات تولیدی شرکت وین بست می باشد. این محصولات اکونومی بوده و برای پروژه های بزرگ به لحاظ اقتصادی مناسب هستند. کیفیت بالای پنجره ساخته شده از پروفیل پاک کن توان رقابت با سایر برندهای مشهور و به نام را دارد. وین بست تامین کننده پروفیل پاک پن و پنجره های پاک پن می باشد. برای هماهنگی و مشاوره می توانید با مجموعه وین بست به مدیریت حیدر زارعی تماس بگیرید.

پروفیل پاک پن از چه موادی ساخته می شود؟

  1. پلی‌وینیل کلراید نشده (UPVC): ماده اصلی در ساخت پروفیل های UPVC همین ماده است که یکی از مشتقات پلیمری است. این ماده پایه تولید این محصولات است.
  2. مواد افزودنی (Additives): برای تولید پروفیل های بهینه برخی مواد افزودنی در پروسه تولید به ترکیب این محصول اضافه می شود. برای مقاومت در برابر آب و حرارت از استابیلایزرها، برای جلوگیری از زنگ زدگی از آنتی اکسیدان ها و مقاومت در برابر تاثیرات آفتاب از مواد مقاوم UV استفاده می شود. همچنین در ساخت پروفیل ها برای رسیدن به رنگ های متنوع از مواد رنگی نیز استفاده می شود.
  3. مواد پرکننده (Fillers): کربنات کلسیم جزو موادی است که در ساخت پروفیل UPVC برای بالا بردن وزن و استحکام پروفیل استفاده می شود.
  4. مواد نگهدارنده (Modifiers): در تولید پروفیل پاک پن از مواد نگهدارنده برای تنظیم و تعادل مشخصه هایی چون اعطاف پذیری و یا سختی استفاده می شود.

انواع دیگر پروفیل پاک پن

پروفیل های پاک پن در مشخصات فنی متنوعی تولید می شوند. در زیر به معرفی مشخصات فنی انواع پروفیل پاک پن می پردازیم.

پروفیل پاک پن سری اپتیمال

سری بهینه پروفیل های پاک پن در عرض 72 میلیمتری و به صورت 5 کاناله تولید میشود. ضخامت دیواره پروفیل 3 میلیمتر است. این پروفیل ها عایق حرارتی و صوتی هستند. در این سری می توان از شیشه دوجداره و سه جداره با ضخامت 36 میلیمتر استفاده کرد. ضریب نفوذپذیری حرارتی 1.2 – 1.3 w/m²k heat می باشد. این پروفیل به صورت لمینت و در رنگ بندی های متنوعی تولید می شود.

پروفیل پاک پن سری ریوال

در سری ریوال پروفیل پاک پن، عرض پروفیل 72 میلی متر، بدنه 5 کاناله و پروفیل بال قطره ای 6 محفظه می باشد.

پروفیل یو پی وی سی پاک پن قابلیت اجرای شیشه های دوجداره و سه جداره تا 30 میلی متر را دارد. پاک پن ریوال عایق حرارت و صدا عالی است.

پروفیل پاک پن

پروفیل پاک پن سری رویال

سری رویال پاک پن با عرض پروفیل 70 میلی متری و سیستم 5 کاناله تولید شده و قابلیت عایق حرارتی و صوتی بالا را دارد. در پروفیل رویال پاک پن می توان تک شیشه، دو شیشه و چند شیشه را از ضخامت 4 میلی متر تا 40 میلی متر اجرا کرد. در پروفیل پاک پن رویال سیستم واشر طرح جدید پیاده شده است که آب باران بر روی شیشه ها جار ی نمی شود.

گزینه بال قطره چکان پاک پن ظاهر زیبایی و ویژگی ضد آب را به سطح بالاتری می برد. این پروفیل ها مانع از تجمع آب و گرد و غبار می شود. همچنین سیستم شیب دار به تخلیه آب کمک می کند. این پروفیل ها نیز در رنگ های بندی مختلفی به صورت لمینت تولید می شود.

پروفیل پاک پن سری اکونومی

سری اکونومی پروفیل پاک پن به صورت 4 کاناله تولید می شود. وزن فریم این پروفیل 1100 گرم می باشد. این وزن در این مقطع پروفیل (سری اکونومی) یکی از بهترین هاست. از این پروفیل برای پروژه های انبوه استفاده می شود. این پروفیل استاندارد ، 4 کاناله می باشد. گس گیت عالی داشته و سری 60 می باشد. ضخامت شیشه ای بکار رفته 20 میلیمتر است. گالوانیزه مصرفی داخل 25 در 25 می باشد که البته 1 و 1.25 نیز می تواند باشد.

سلام!

هم اکنون می توانید با کارشناسان ما چت کنید. و یا اینکه مستقیما با شماره 09121865547 تماس بگیرید.

با کارشناسان ما صحبت کنید