معرفی و خرید پروفیل upvc

امروزه در طراحی دکوراسیون یکی از نکات حائز اهمیت حفظ و افزایش زیبایی منزل است. به همین جهت بسیاری از معماران برای افزایش نور طبیعی در منزل قسمت های مختلفی از منزل را برای تعبیه پنجره در نظر می گیرند. یکی از انواع پنجره هایی که علاوه بر حفظ زیبایی، امنیت بالایی دارد، پنجره دوجداره است. یکی از بهترین ویژگی های پنجره دو جداره امکان ساخت انواع پنجره در سایزها و ابعاد مختلف است. با این ویژگی می توانید حتی برای پنچره های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک هم سفارش دهید. علاوه بر این، حتی در صورتی که طراحی خاصی مد نظر شماست، می توانید مطابق با سلیقه و نظر خود طرح های مختلفی را برای خرید پنجره دو جداره سفارش دهید. اگر قصد خرید پنجره UPVC دو جداره را دارید، در این مقاله همراه ما باشید تا با انواع این پنجره، چگونگی نصب آن آشنا شوید.

انواع پنجره دوجداره

 • پنجره دوجداره UPVC بازشو تک حالته:

 • ساده ترین نوع پنجره دو جداره، پنجره بازشو تک حالته است. این پنجره دارای یک محور بازشوی عمودی ساده با زاویه 180 درجه است. به گونه ای که یک سش یا بازشو در سمت چپ و راست قرار دارد. پس از نصب این پنجره محور بازشوی آن به راحتی قابل تغییر به سمت چپ و راست خواهد بود. ساختار این پنجره به گونه ای است که به راحتی قابل تعویض با پنجره های قدیمی است. در واقع دیگر نیازی به تغییر فرم کلاسیک پنجره قبلی آهنی یا چوبی قبلی نیست. یکی از ویژگی های مطلوب دیگر این پنجره این است که به راحتی انواع یراق آلات روی آن نصب می شود.
پنجره دوجداره UPVC بازشو تک حالته
پنجره دوجداره UPVC بازش دو حالته
 • پنجره دوجداره UPVC بازشو دو حالته:

 • این نوع پنجره در دو حالت عمودی و افقی با یک دستگیره باز و بسته می شود. همچنین با باز کردن دستگیره به صورت 45 درجه به سمت بالا، و باز کردن دستگیره به صورت کامل پنجره هم به طور کامل باز می شود. این نوع پنجره برای مکان هایی که تهویه و فضای کمی وجود دارد، بسیار مناسب است. چون نیازی نیست کل پنجره را به طور کامل باز کنید. برای نصب این پنجره دو جداره از یراق بسیار مستحکم استفاده می شود، به همین جهت از امنیت بالایی برخوردار است.
 • پنجره دوجداره UPVC بازشوی آکاردئونی:

 • این نوع پنجره دو جداره برای نصب کردن در فضای نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی و مناسب است. این نوع پنجره فضای بسیار کم تری را اشغال می کند. در مواقع لزوم برای باز و بسته کردن تمام قسمت های آن از جمله پروفیل بازشو، شیشه دو جداره، می توانید آن را به یک سمت هدایت کنید. به گونه ای که هیچ قسمت از پنجره مزاحم دید شما نباشد. یکی از مزایای این پنجره این است که از آن برای ایجاد ایزوله در فصل زمستان می توان استفاده کرد.
پنجره دوجداره UPVC بازشوی آکاردئونی
پنجره دوجداره UPVC بازشوی آکاردئونی
 • پنجره دوجداره UPVC بازشوی کشویی:

 • این نوع پنجره از قدیمی ترین انواع پنجره های دو جداره محسوب می شوند. طراحی و ساخت این پنجره به گونه ای است که دارای لنگه بوده و به صورت موازی و ریلی جا به جا می شود. این پنجره برای بالکن، آشپزخانه، اتاق خواب و … مناسب است. علاوه بر این، این نوع پنجره دارایدر دو نوع از جمله یک لنگه بازشو و دو لنگه بازشو وجود دارد. در حالت یک لنگه بازشو یک طرف راست یا چپ پنچره باز شده و به صورت ثابت است. نوع دو لنگه بازشو دو طرف آن متحرک بوده و از هر دو طرف به صورت کشویی باز می شود. به طور کلی پنجره دو جداره UPVC به دلیل استفاده کشویی بودن و استفاده آسان از ایمنی بالایی برخوردار است.

پنجره دوجداره UPVC بازشوی کلنگی

 • این نوع پنجره دارای یک سش (بازشوی) تک حالته است. به صورتی که قسمت بازشوی آن بالا و قسمت پایین آن ثابت است. قسمت ثابت و بازشوی این پنجره به صورت استاندارد بوده و قابلیت تغییر جهت نیز دارد. این پنجره برای نصب کردن در حمام، راه پله ها، سرویس بهداشتی، و حتی آشپزخانه مناسب است. این پنجره نیز به چندین صورت تک حالته، دو حالته و کشویی نیز تولید می شود.
پنجره دوجداره UPVC بازشوی کلنگی
 • پنجره دوجداره UPVC بازشوی فولکس واگنی:

 • نوع بازشوی این پنجره مانند درب ون است و به همین جهت طرفداران زیادی دارد. در واقع باز کردن دستگیره لنگه پنجره عقب آمده و روی ریل کشویی قرار می گیرد. به گونه ای که می تون گفت به صورت پنجره دو جداره باز و بسته می شود. یکی از بهترین ویژگی های این پنجره این است که دارای عایق بندی 100 درصدی است. یعنی با وجود قفل در چهار طرف قاب، عایق بندی و آب بندی به صورت تک حالته است. با این ویژگی ها می توان گفت این پنجره برای ساختمان هایی با ارتفاع بلند مانند پنت هاوس، منازل و ساختمان های اداری مناسب است.
 • پنجره دوجداره UPVC بازشوی فرانسوی:

 • این پنجره دارای دو لنگه لولایی است و از هر دو طرف باز می شود. طراحی این پنجره به گونه ای است که پروفیل مولین همراه با هر دو لنگه باز می شود. بنابراین قسمتی به عنوان جدا کننده در بین لنگه وجود ندارد. این پنجره برای فضای نشیمن، مکان های مشرف به حیاط و تراس مناسب است. فضای بازشوی این پنجره بزرگ است و حتی زمان جابه جایی وسایل هم می توانید از آن استفاده کنید. همچنین به دلیل این که فضای خالی آن زیاد است، در صورت لزوم می توانید از توری پلیسه در سرتاسر آن استفاده کنید.
پنجره دوجداره UPVC بازشوی فرانسوی_

چگونگی تولید پنجره دوجداره

برای تولید پنجره دو جداره ابتدا لازم است که به صورت دقیق طول و عرض فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید. در وهله اول توصیه می شود که از یک کارشناس کمک بگیرید. کارشناسان مجموعه ویستا بست از ابتدا تا انتهای ساخت و تحویل پنجره همراه شما خواهند بود. مراحل تولید پنجره دوجداره به شرح زیر است:

موارد استفاده از یراق الات
 • اندازه گیری پنجره:

 • تمام مراحل ساخت پنجره های دوجداره UPVC توسط ماشین آلات بسیار پیشرفته در مجموعه ویستا بست انجام می شود. به همین جهت باید اطلاعات ورودی آن ها کاملا دقیق و بدون خطا باشد. یکی از خدمات مجموعه ویستا بست امکان اندازه گیری رایگان و کاملا دقیق از فضای پنجره مورد نظر شما است.
 • طراحی پنجره:

 • همان طور که در پاراگراف های بالاتر ذکر شد، پنجره های دو جداره در انواع مختلفی تولید می شوند. به همین جهت طراحی و ساخت و تکمیل فرایند از مهم ترین مراحل محسوب می شود. طراحی کردن شامل ساخت، دسته بندی کردن اطلاعات نرم افزاری برای وارد کردن به نرم افزار مونتاژ است. یکی از موارد دیگری که در این مرحله اهمیت زیادی دارد، انتخاب متریال بسیار با کیفیت برای تولید پنجره دو جداره UPVC است.
 • ساخت پنجره:

 • پس از اندازه گیری های لازم، و انتخاب طرح مورد نظر ساخت پنجره آغاز می شود. اطلاعات به دست آمده وارد ماشین آلات مونتاژ می شود. سپس پروفیل برای تبدیل شدن به پنجره مراحل زیر را طی می کند:
 • برش پروفیل به کمک تیغ اره دو سر
 • ایجاد و تعبیه آب خروجی باران
 • تعبیه جای دستگیره برای پنجره
 • برش دادن پروفیل های گالوانیزه و قرار دادن درون پروفیل UPVC
 • پیچ کردن قسمت های گالوانیزه درون پروفیل های UPVC
 • جوش دادن پروفیل ها به یک دیگر با استفاده از دستگاه جوش دو سر
 • تمیز کاری و یک دست کردن نقطه های جوش خورده با استفاده از دستگاه پلیسه گیر یا تمیز کن
 • جا زدن لاستیک آب بندی
 • مونتاژ و نصب کردن یراق آلات لازم با بهترین برندها
 • اندازه گیری و برش زهوار پنجره ها
 • نصب پنجره: در ادامه با مرحله نصب پنجره به طور کامل آشنا می شویم.

نصب پنجره دوجداره در ویستا بست

پس از طی کردن مراحل ساخت و تولید پنجره دو جداره، نوبت به نصب کردن آن می رسد. یکی از مهم ترین مراحل در نصب پنجره، قرار دادن شیشه روی آن است. شیشه های مناسب برای این پنجره ها به صورت دو جداره بوده که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. ابتدا قاب ساخته شده درون فضای مورد نظر قرار می گیرد. در فاصله خالی بین دیواره و قاب، فاصله اندازهای مناسب تعبیه می شود. این کار باعث حفظ فاصله مساوی در تمام جهات پنجره می شود. سپس قاب پنجره به کمک پیچ کردن درون فریم آهنی یا دیوار محکم و نصب می شود. پس از پیچ کردن باید فاصله اندازها یا اسپیسرها برداشته شود. سپس به جای آن فوم های مخصوص را تزریق کرده تا فاصله بین قاب و دیواره به خوبی پر شود. در مرحله بعد ضایعات ناشی از تزریق فوم تمیز می شود. در مرحله دیگر قاب پنجره با استفاده از چسب سیلیکونی ماستیک آب بندی می شود. این کار باعث می شود که آب و گرد و غبار به فضای درونی نفوذ نکند. بعد از انجام این مراحل باید بازشو درون پنجره نصب شود. بازشو درون قاب پنجره نصب شده و سپس شیشه روی آن قرار می گیرد. پس از بررسی تراز بودن، زهوار شیشه جا زده می شود. سپس بازشو پنجره رگلاژ و تنظیم می شود.

سفارش پنجره دوجداره

در این مقاله به طور کامل با انواع پنجره دوجداره و مزایاهای استفاده از آن آشنا شدیم. برای خرید و سفارش پنجره دوجداره توصیه می شود به طور کامل این مقاله را مطالعه کرده تا پنجره مناسب با محل مورد نظر را انتخاب کنید. کارشناسان مجموعه تیم ویستا بست از ابتدا تا انتهای انجام تولید و  نصب پنجره دوجداره همراه شما خواهند بود. برای اطلاع از قیمت های تولید تا نصب، می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید تا در صورت لزوم کارشناس جهت اندازه گیری و کلیه مراحل همراه شما باشد. این مجموعه جهت حفظ کیفیت کار خود خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

           …. برای خرید انواع درب و پنجره دوجداره با بروز ترین تجهیزات در ایران به وین بست مراجعه کنید ….

معرفی و خرید لیفت اند اسلاید

سلام!

هم اکنون می توانید با کارشناسان ما چت کنید. و یا اینکه مستقیما با شماره 09121865547 تماس بگیرید.

با کارشناسان ما صحبت کنید