پنجره دوجداره UPVC
ساخت انواع پنجره دوجداره وین تک، هافمن و ...
پنجره دوجداره ترمال بریک
ساخت و نصب پنجره دوجداره ترمال بریک، کرتین وال
تعویض پنجره قدیمی با دوجداره های وین نک
تعویض پنجره های قدیمی با پنجره UPVC وین تک
ثبت سفارش
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

پنجره دوجداره | قیمت پنجره دوجداره وین بست

وین بست

پنجره دوجداره یکی از نیازهای اصلی و مهم در صنعت ساخت و ساز می باشد. برخی از مسائلی که امروزه در ساخت و ساز با آن مواجه هستیم باعث شده است که انتخاب این نوع پجره ها و استفاده از آنها تبدیل به یک ضرورت شود. بحث های جلوگیری از هدر رفت انرژی، بحث های زیست محیطی، حفظ تعادل صدایی داخل خانه ها بواسطه شلوغی شهرها و معابر و … باعث شده است که نگاه صنعت ساختمان سازی به پنجره با نگاه قدیم قدیم متفاوت تر باشد. از دیرباز پنجره به چشم ساختمان برای روشنایی خانه در طول روز و نیز تبادل هوایی داخل و بیرون در نظر گرفته می شده است. هرچند طراحی و اجرای پنجره ها فارغ از این دو نکته در زیبایی ساختمان و معماری آن نقش به سزایی داشته است. 

امروزه با رشد صنعت و تکنولوژی مترال های مختلفی برای ساخت پنجره تولید شده است که با استفاده از آنها می توان پنجره های زیباتر، بادوام تر و پاسخگو به نیازهای امروز اسنان ها را ساخت. پنجره های دوجداره ایده ای است که در چند دهه اخیر ابداع شده اند و امروزه با استفاده از متریال های مختلفی ساخته و نصب می شوند. انواع پنجره دوجداره upvc ، پنجره آلومینیومی دوجداره، پنجره های دوجداره ترمال بریک ساخته شده از کرتین وال از این دسته هستند. شرکت درب و پنجره دوجداره وین بست به مدیریت مهندس حیدر زارعی از دیرباز در زمینه ساخت پنجره دوجداره یو پی وی سی ، آلومینیومی و ترمال بریک فعالیت داشته است. این شرکت با استفاده از تجربه و دانش خود، پنجره هایی با ظرافت و دقت، عمر طولانی و راحتی در استفاده طراحی کرده و در محل نصب می نماید.

وین بست در انتخاب متریال برای ساخت  پنجره وسواس بالایی داشته و از این رو همواره از  پروفیل ها، یراق آلات و شیشه های برترین و معروفترین برندهای این صنعت استفاده کرده است.  خلاقیت و توان بالای تولد باعث شده است که امروزه ما بتوانیم هر پنجره سفارشی مشتریان را در ابعاد و طرح های متنوع تولید نماییم. 

شما می توانید برای مشاوره خرید پنجره و یا استعلام قیمت پنجره دوجداره همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گروه درب و پنجره دوجداره وین بست به مدیریت مهندس حیدر زارعی با بیش از 15 سال سابقه تولید، ساخت و نصب پنجره های دوجداره می تواند افتخار همکاری با شما را داشته باشد.

09121865547

انواع پنجره دوجداره وین بست بر اساس حالت باز شوندگی درب ها

همانگونه که در بالا گفتیم، درب و پنجره سازی دوجداره وین بست به لحاظ فنی توان تولید انواع پنجره دوجداره در شکل ها و طرح های مختلف را دارد. در زیر پنجره های تولید شده بر اساس نحوه باز شدن پنجره را بیان می کنیم بسته به حالت باز شوندگی نوع یراق آلات مورد استفاده نیز متفاوت خواهد بود. شایان ذکر است که در صورت درخواست مشتری برای ساخت پنجره های دوجداره به صورت ترکیبی از حالت های باز شوندگی می توانیم پنجره های با قابلیت ترکیبی را بسازیم.

پنجره دوجداره بازشو تک حالته
پنجره تنها به صورت افقی و تا 180 درجه باز می شود

پنجره دوجداره بازشو تک حالته:

ساده ترین نوع پنجره دو جداره، پنجره بازشو تک حالته است. این پنجره دارای یک محور بازشوی عمودی ساده با زاویه 180 درجه است. به گونه ای که یک سش یا بازشو در سمت چپ و راست قرار دارد. پس از نصب این پنجره محور بازشوی آن به راحتی قابل تغییر به سمت چپ و راست خواهد بود. ساختار این پنجره به گونه ای است که به راحتی برای تعویض پنجره های قدیمی می تواند مناسب باشد. در واقع دیگر نیازی به تغییر فرم کلاسیک پنجره قبلی آهنی یا چوبی قبلی نیست. یکی از ویژگی های مطلوب دیگر این پنجره این است که به راحتی انواع یراق آلات روی آن نصب می شود.

سش پنجره هم به صورت عمودی و هم افقی باز و بسته می شود.

پنجره دوجداره بازشو دو حالته

این نوع پنجره دو جداره در دو حالت عمودی و افقی با یک دستگیره باز و بسته می شود. در این پنجره ها با چرخاندن دستگیره به سمت بالا، پنجره به صورت عمودی و تا 45 درجه باز خواهد شد. همچنین با چرخاندن دستگیره می توان پنجره را در وضعیت بازشوندگی مشابه پنجره تک حالته قرار داد و درب پنجره به صورت افقی و تا 180 درجه باز می شود. این پنجره ها برای اماکنی مناسب است که به منظور تهویه نیاز به باز گذاشتن پنجره برای تبادل هوا دارند. برای نصب این پنجره دو جداره از یراق بسیار مستحکم استفاده می شود، به همین جهت از امنیت بالایی برخوردار است.

پنجره دوجداره دو حالته
پنجره دوجداره کشویی
یک سش پنجره به صورت کشویی در مقابل سش دیگر جابجا می شود.

پنجره دوجداره  کشویی

پنجره دوجداره کشویی از قدیمی ترین انواع پنجره های دو جداره محسوب می شوند. طراحی و ساخت این پنجره به گونه ای است که دارای لنگه بوده و به صورت موازی و ریلی جا به جا می شود. این پنجره برای بالکن، آشپزخانه، اتاق خواب و … مناسب است. علاوه بر این، این نوع پنجره در دو نوع یک لنگه بازشو و دو لنگه بازشو تولید می شوند. در حالت یک لنگه بازشو یک طرف راست یا چپ پنچره باز شده و به صورت ثابت است. نوع دو لنگه بازشو دو طرف آن متحرک بوده و از هر دو طرف به صورت کشویی باز می شود. یراق آلات این نوع پنجره دارای عمر طولانی می باشد.

تمامی سش های پنجره به صورت آکاردئونی جمع و باز می شوند

پنجره دوجداره  آکاردئونی

پنجره دوجداره آکاردئونی برای نصب کردن در فضای نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی و مناسب است. این نوع پنجره فضای بسیار کم تری را اشغال می کند. در مواقع لزوم برای باز و بسته کردن پنجره تمام قسمت های آن از جمله پروفیل بازشو، شیشه دو جداره، می توانید آن را به یک سمت هدایت کنید. به گونه ای که هیچ قسمت از پنجره مزاحم دید شما نباشد. یکی از مزایای این پنجره این است که از آن برای ایجاد ایزوله در فصل زمستان می توان استفاده کرد.

پنجره دوجداره بازشو آکاردئونی
پنجره دوجداره بازشوی کلنگی
پنجره کلنگی در راستای عمودی و از بالا به پایین باز می شود

پنجره دوجداره کلنگی

پنجره دوجداره کلنگی به خاطر باز شوندگی از بالا به پایین به این نام نامیده می شود. این نوع پنجره دارای یک سش (بازشوی) تک حالته است. به صورتی که قسمت بازشوی آن بالا و قسمت پایین آن ثابت است. قسمت ثابت و بازشوی این پنجره به صورت استاندارد بوده و قابلیت تغییر جهت نیز دارد. این پنجره برای نصب کردن در حمام، راه پله ها، سرویس بهداشتی، و حتی آشپزخانه مناسب است. این پنجره نیز به چندین صورت تک حالته، دو حالته و کشویی نیز تولید می شود.

باز و بسته شدن درب پنجره همانند ماشین ون است

پنجره دوجداره بازشوی فولکس واگنی

نوع بازشوی این پنجره مانند درب ون است و به همین جهت طرفداران زیادی دارد. در واقع باز کردن دستگیره لنگه پنجَره عقب آمده و روی ریل کشویی قرار می گیرد. به گونه ای که می تون گفت به صورت پنجره دو جداره باز و بسته می شود. یکی از بهترین ویژگی های این پنجره این است که دارای عایق بندی 100 درصدی است. یعنی با وجود قفل در چهار طرف قاب، عایق بندی و آب بندی به صورت تک حالته است. با این ویژگی ها می توان گفت این پنجره برای ساختمان هایی با ارتفاع بلند مانند پنت هاوس، منازل و ساختمان های اداری مناسب است.

پنجره دوجداره فولکس واگنی
پنجره دوجداره فرانسوی
باز شوندگی هر دو سش پنجره به طرفین در پنجره فرانسوی

پنجره دوجداره فرانسوی

پنجره بازشوی فرانسوی دارای دو لنگه لولایی است و از هر دو طرف باز می شود. طراحی این پنجره به گونه ای است که پروفیل مولین همراه با هر دو لنگه باز می شود. بنابراین قسمتی به عنوان جدا کننده در بین لنگه وجود ندارد. این پنجره برای فضای نشیمن، مکان های مشرف به حیاط و تراس مناسب است. فضای بازشوی این پنجره بزرگ است و حتی زمان جابه جایی وسایل هم می توانید از آن استفاده کنید. همچنین به دلیل این که فضای خالی آن زیاد است، در صورت لزوم می توانید از توری پلیسه در سرتاسر آن استفاده کنید.

طراحی زیبا، ساخت با کیفیت، نصب سریع

طراحی تا نصب پنجره دوجداره با وین بست

شرکت درب و پنجره دوجداره وین بست،  با تجربه ای بیش از 15 سال تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc ، آلومینیومی و ترمال بریک است. وین بست تا کنون با پیمانکاران و کارفرمایان زیادی همکاری داشته و درب و پنجره دو جداره بیش از 10 ها پروژ انبوه سازی را انجام داده است. وین بست با مدیریت مهندس حیدر زارعی توانسته است در سایه تیم انسانی قوی و متخصص خود سرعت، دقت و دوام را در تمامی پروزه های ساخت خود معنا بخشیده و رزومه ای بسیار قوی از همکاری های خود را داشته باشد. استفاده از بهترین متریال های پروفیل upvc ، آلومینیومی و ترمال بریک به همراه بهترین یراق آلات مشخصه اصلی پنجره های وین بست می باشد.

یکی دیگر از مزیت های همکاری با وین بست امکان تهاتر پنجره در پروزه هایتان می باشد. با استفاده از این تمهیدات شرکت، شما مشتریان می توانید ما را در بخش درب و پروژه هایتان به عنوان سرمایه گذار داشته باشید و نیازی به پرداخت هزینه های ساخت و نصب در ابتدا و طول پروژه نیستید.

انواع پنجره دوجداره بر اساس طرح و شکل ظاهری

یکی دیگر از مسائل مهم در طراحی و ساخت پنجره دوجداره شکل ظاهری آنهاست. در برخی موارد مشتریان تمایل دارند که شکل ظاهری پنجره دارای خمیدگی هایی باشد و ظاهر پنجره غیر از حالت همیشگی مربعی و یا مستطیلی باشد. در ساخت چنین پنجره های مهارت شرکت سازنده پنجره بسیار مهم می باشد چرا پروفیل ها در حالتی غیر از شکل همیشگی خود استفاده خواهند شد.

انواع پنجره دوجداره بر اساس طرح و شکل ظاهری

یکی دیگر از مسائل مهم در طراحی و ساخت پنجره دوجداره شکل ظاهری آنهاست. در برخی موارد مشتریان تمایل دارند که شکل ظاهری پنجره دارای خمیدگی هایی باشد و ظاهر پنجره غیر از حالت همیشگی مربعی و یا مستطیلی باشد. در ساخت چنین پنجره های مهارت شرکت سازنده پنجره بسیار مهم می باشد چرا پروفیل ها در حالتی غیر از شکل همیشگی خود استفاده خواهند شد.

پنجره دوجداره هلالی طرح خورشیدی

پنجره دوجداره هلالی

در پنجره هلالی، قسمت کتیبه بالای پنجره با استفاده از خم کاری پروفیل ها به صورت اشکال دایره ای و یا بیضی درآمده و شکل هلالی به پنجره می دهد.

پنجره دوجداره ویترینی

پنجره دوجداره سینوسی

پنجره دوجداره سینوسی یا همان ویترینی است که پنجره به صورت خم در عرض ساخته می شود و برای کنج ساختمان ها مناسب بوده و جلوه بسیار زیبایی دارد.

پنجره دو جداره مسجدی

پنجره دوجداره مسجدی

در پنجره مسجدی دوجداره، طرح بالا بر اساس طرح پنجره ها در معماری اسلامی است. این پنجره ها را می توان برای انواع معماری ایرانی استفاده کرد.

پنجره دوجداره دایره لمینت

پنجره دوجداره دایره لمینت

پنجره دو جداره دایره ای نیز از طرح های پر تقاضا برای زیبایی ساختمان هاست. این پنجره ها هم به صورت بازشو و هم به صورت فیکس ساخته می شوند.

یک نکته مهم در پنجره های دوجداره با خم کاری پروفیل

در پنجره های دوجداره با طرح های غیر مربعی و نیاز به خم کاری پروفیل، دقت و تجربه پنجره ساز نقش اساسی و مهمی را دارد. هر چند کیفیت پروفیل استفاده شده برای این پنجره ها مهم است ولی تبحر سازنده نقش کلیدی را دارد. در این پنجره ها، تقارن خم ایجاد شده، نحوه خمش اصولی و آب بندی بعد از آن می تواند در عمر و دوام پنجره نقش مستقیمی داشته باشد.گروه تولیدی ما در وین بست با تبحر بالا و تجربه طولانی می تواند بهترین پنجره های با طرح های هلالی، سینوسی و … را برای شما تولید کند.

انواع پنجره دوجداره

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم شرکت وین بست با استفاده از متریال های مختلفی از پروفیل ها درب و پنجره دو جداره می سازد. UPVC ، آلومینیوم و ترمال بریک متریال های مورد استفاده این شرکت هستند.

پنجره دوجداره UPVC | یو پی وی سی

پنجره های دوجداره یو پی وی با استفاده از پروفیل های UPVC ساخته می شوند. upvc با استفاده از ماده شیمیایی پلیوینیلکلراید ساخته می شود که در حقیقت 85 درصد از پروفیل ها را تشکیل می دهد. در حقیقت این پروفیل ها محصولات بر پایه نفتی و نمک هستند. upvc تنها در ساخت پنجره کاربرد ندارد و در صنایع دیگری همچئن لوله کشی و دندانپزشکی و … نیز استفاده می شود.

آیا بین PVC و upvc تفاوتی وجود دارد؟

بایستی بگوییم که پایه ساخت یو پی وی سی همان PVC است ولی بهینه سازی شده است تا برای مصارف خاصی همچون ساخت پروفیل درب و پنجره مناسب باشد. در تولید upvc پایدار کننده هایی استفاده شده است تا محصول نهایی در برابر بسیاری از عوامل مقاومت بالایی داشته باشد. در تولید UPVC آزمایشات و تست های زیادی همچون آزمایش در برابر ضربه، گرما و حرارت، تست جوش و … انجام می شود.

ویژگی ها و مزایای پنجره دوجداره upvc

پنجره های دوجداره یو پی وی سی بخاطر جنس و متریال پروفیل های upvc نسبت به سایر پنجره ها مزایایی را دارند که خرید و انتخاب آنها را ضروری می نماید:

از نظر بهداشتی سالم هستند

پروفیل های upvc پایایی بسیار بالایی دارند و بر خلاف pvc به هیچ عنوان اکسیده نمی شوند. همین مساله باعث عمر طولانی آنها شده و در طول مصرف حداقل مقدار نانو پلاستیک را از خود دفع می کنند.سلامت بهداشت این پروفیل ها باعث شده است که حتی در دندانپزشکی نیز کاربرد داشته باشند.

در برابر آب مقاوم هستند

یو پی وی سی ضد آب است، از این پنجره دوجداره upvc در برابر آب باران، برف و یا حتی شستشوهای اساسی آن مقاوم است و آسیبی نمی بیند. آآب بندی دقیق این پنجره ها بواسطه جوش باعث می شود که نفوذ آب از آنها تقریبا غیر ممکن باشد.(مشروط به اینکه شرکت سازنده کار بلد و معتبر باشد)

عایق حرارتی و صوتی هستند

دلیل ظهور پنجره های دوجداره برای صرفه جویی در مصرف انرژی بوده است. این پنجره ها به طور قابل توجهی در برابر نفوذ گرما و سرما و صدای بیرون مقاوم هستند. به وطر میانگین یک پنجره دوجداره upvc استاندارد می توان صدای بیرون را تا یک هشتم کاهش دهد و به داخل خانه منتقل نکند.

استحکام بالا و عمر طولانی دارند

پروفیل های یو پی وی سی در برابر مواد خورنده دیگر همچون اسیدها و بازها مقاوم هستند. بنابراین در شهرهای بزرگ و آلوده که مساله بارش های اسیدی و قلیایی مطرح است دچار خوردگی نمی شوند.

پنجره دوجداره دوستدار محیط زیست است

دلیل این مساله امکان بازیافت این پروفیل هاست. به هر دلیلی پس از استفاده طولانی مدت و تصمیم برای تعویض پنجره می توان آنها را بازیافت کرده و دوباره به چرخه تولید وارد کرد.

در برابر آتش سوزی های احتمالی مقاوم هستند.

پنجره های upvc دوجداره تحمل دما تا 200 درجه سانتی گراد را به راحتی دارند. این مساله بخاطر استفاده از کلر زیاد و ترکیبات ضد اشتعال در ساخت آنها دارد. از این رو در آتش سوزی های احتمالی به راحتی نمیسوزند و یا دفرمه نمی شوند.

امنیت بالایی دارند

استفاده از قفل های چند نقطه ای باعث می شود که این درب و پنجره ها از طریق قفل به راحتی باز نشوند و تنها در برابر ضربات سنگین احتمال شکستگی شیشه ها و … وجود دارد.

عدم نیاز به رنگ آمیزی

رنگ ثابت پروفیل ها باعث می شود که در این پنجره های دوجداره نیازی به رنگ آمیزی وجود نداشته باشد.

انواع پنجره دوجداره upvc وین بست

شرکت وین بست درب و پنجره های تولیدی خود را با استفاده از بهترین پروفیل های یو پی وی پی تولید می کند. ما به عنوان همکار تولید کننده های بزرگ و معتبری پروفیل وین تک، هافمن، انزو، ویستابست و … فعال هستیم.

پنجره دوجداره وین تک با استفاده از پروفیل UPVC وین تک ساخته می شود. این پروفیل ها محصول کارخانجات WINTECH هستند. پروفیل های این گروه تولیدی بر اساس استانداردهای روز و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و همگن تولید می شود.

پنجره دوجداره هافمن، با استفاده از پروفیل های  upvc شرکت هافمن ساخته می شوند. ثبات بالای رنگ پنجره، مقاومت در برابر ضربه، عوامل جوی و مواد خورنده ناشی از باران ، عمر طولانی و راحتی نصب انواع شیشه دوجداره و سه جداره مزیت این پنجره هاست.

پنجره دوجداره ویستابست با استفاده از پروفیل هیا یو پی وی سی استاندارد ویستابست ساخته می شود. این پروفیل ها دارای گواهینامه رال آلمان هستند. پروفیل های ویستابست دارای 43 قالب در انواع متنوع محفظه ای و کشویی و لمینت هستند.

چگونگی تولید پنجره دوجداره

برای تولید پنجره دو جداره ابتدا لازم است که به صورت دقیق طول و عرض فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید. در وهله اول توصیه می شود که از یک کارشناس کمک بگیرید. کارشناسان مجموعه ویستا بست از ابتدا تا انتهای ساخت و تحویل پنجره همراه شما خواهند بود. مراحل تولید پنجره دوجداره به شرح زیر است:

 • اندازه گیری پنجره:

 • تمام مراحل ساخت پنجره های دوجداره UPVC توسط ماشین آلات بسیار پیشرفته در مجموعه ویستا بست انجام می شود. به همین جهت باید اطلاعات ورودی آن ها کاملا دقیق و بدون خطا باشد. یکی از خدمات مجموعه ویستا بست امکان اندازه گیری رایگان و کاملا دقیق از فضای پنجره مورد نظر شما است.
 • طراحی پنجره:

 • همان طور که در پاراگراف های بالاتر ذکر شد، پنجره های دو جداره در انواع مختلفی تولید می شوند. به همین جهت طراحی و ساخت و تکمیل فرایند از مهم ترین مراحل محسوب می شود. طراحی کردن شامل ساخت، دسته بندی کردن اطلاعات نرم افزاری برای وارد کردن به نرم افزار مونتاژ است. یکی از موارد دیگری که در این مرحله اهمیت زیادی دارد، انتخاب متریال بسیار با کیفیت برای تولید پنجره دو جداره UPVC است.
 • ساخت پنجره:

 • پس از اندازه گیری های لازم، و انتخاب طرح مورد نظر ساخت پنجره آغاز می شود. اطلاعات به دست آمده وارد ماشین آلات مونتاژ می شود. سپس پروفیل برای تبدیل شدن به پنجره مراحل زیر را طی می کند:
 • برش پروفیل به کمک تیغ اره دو سر
 • ایجاد و تعبیه آب خروجی باران
 • تعبیه جای دستگیره برای پنجره
 • برش دادن پروفیل های گالوانیزه و قرار دادن درون پروفیل UPVC
 • پیچ کردن قسمت های گالوانیزه درون پروفیل های UPVC
 • جوش دادن پروفیل ها به یک دیگر با استفاده از دستگاه جوش دو سر
 • تمیز کاری و یک دست کردن نقطه های جوش خورده با استفاده از دستگاه پلیسه گیر یا تمیز کن
 • جا زدن لاستیک آب بندی
 • مونتاژ و نصب کردن یراق آلات لازم با بهترین برندها
 • اندازه گیری و برش زهوار پنجره ها
 • نصب پنجره: در ادامه با مرحله نصب پنجره به طور کامل آشنا می شویم.
 • نصب پنجره دوجداره در ویستا بست

  پس از طی کردن مراحل ساخت و تولید پنجره دو جداره، نوبت به نصب کردن آن می رسد. یکی از مهم ترین مراحل در نصب پنجره، قرار دادن شیشه روی آن است. شیشه های مناسب برای این پنجره ها به صورت دو جداره بوده که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. ابتدا قاب ساخته شده درون فضای مورد نظر قرار می گیرد. در فاصله خالی بین دیواره و قاب، فاصله اندازهای مناسب تعبیه می شود. این کار باعث حفظ فاصله مساوی در تمام جهات پنجره می شود. سپس قاب پنجره به کمک پیچ کردن درون فریم آهنی یا دیوار محکم و نصب می شود. پس از پیچ کردن باید فاصله اندازها یا اسپیسرها برداشته شود. سپس به جای آن فوم های مخصوص را تزریق کرده تا فاصله بین قاب و دیواره به خوبی پر شود. در مرحله بعد ضایعات ناشی از تزریق فوم تمیز می شود. در مرحله دیگر قاب پنجره با استفاده از چسب سیلیکونی ماستیک آب بندی می شود. این کار باعث می شود که آب و گرد و غبار به فضای درونی نفوذ نکند. بعد از انجام این مراحل باید بازشو درون پنجره نصب شود. بازشو درون قاب پنجره نصب شده و سپس شیشه روی آن قرار می گیرد. پس از بررسی تراز بودن، زهوار شیشه جا زده می شود. سپس بازشو پنجره رگلاژ و تنظیم می شود.

  سفارش پنجره دوجداره

  در این مقاله به طور کامل با انواع پنجره دوجداره و مزایاهای استفاده از آن آشنا شدیم. برای خرید و سفارش پنجره دوجداره توصیه می شود به طور کامل این مقاله را مطالعه کرده تا پنجره مناسب با محل مورد نظر را انتخاب کنید. کارشناسان مجموعه تیم ویستا بست از ابتدا تا انتهای انجام تولید و  نصب پنجره دوجداره همراه شما خواهند بود. برای اطلاع از قیمت های تولید تا نصب، می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید تا در صورت لزوم کارشناس جهت اندازه گیری و کلیه مراحل همراه شما باشد. این مجموعه جهت حفظ کیفیت کار خود خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

             …. برای خرید انواع درب و پنجره دوجداره با بروز تجهیزات بروز در ایران به وین بست مراجعه کنید ….

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره وین تک به صورت آنلاین و بر اساس سایز و جنس و مدلی که دارد محاسبه می شود. زمانی که شما این پنجره را سفارش می دهید باید اندازه و ابعاد را به خوبی مشخص کنید. در زمان محاسبه نرخ به عوامل متعددی توجه می شود که از این عوامل می توان به نحوه و میزان تولید، مواد مصرفی، درجه کیفی و از همه مهمتر تورم ها اشاره کرد که هر یک به نوبه خود نقش مهمی را ایفا می کنند. تورم و شرایط حاکم بر بازار بر قیمت مواد اولیه و همچنین پنجره هایی که به بازار عرضه می شوند تاثیر مستقیم دارد و باعث افزایش قیمت در این حوزه شده است با وجود تورم قدرت خرید مشتری کاهش می یابد.

بیشتر مشتری ها قبل از خرید استعلام قیمت می گيرند تا بتوانند متناسب با بودجه و نیاز خود خرید را انجام دهند. هر چه سایز پنجره بزرگتر باشد قطعا مواد مصرفی آن بیشتر خواهد بود و محاسبه آن به صورت آنلاین شما را از نرخ نهایی پنجره آگاه خواهد کرد. قیمت کالا با سطح تقاضا رابطه مستقیمی دارد به طوری که هر چه قیمت کمتر می شود سطح تقاضا برای خرید افزایش پیدا می کند چون مردم توان اقتصادی برای خرید دارند. قیمت پنجره در بازار های داخلی به قیمت سهام این محصول در بورس بستگی دارد که به صورت آنلاین و در کمترین زمان محاسبه می شود.

انواع پنجره دوجداره بر اساس کیفیت

تولید کنندگان داخلی و خارجی همیشه تلاش می کنند تا پنجره هایی با کیفیت و ارزان قیمت را روانه بازار کنند تا از ورود کالاهای خارجی جلوگیری نمایند و رشد این محصول را به بالاترین حد ممکن برسانند. قیمت آنلاین پنجره دو جداره می تواند متفاوت باشد و با نرخ روز محاسبه شود، بنابراین مشتری هر روز در حال کنترل کردن هزینه ها می باشد.‌ مارک های معتبر همیشه با نرخی بالاتر در بازار به فروش می رسند چون بهترین کیفیت و کارایی را دارند و زمانی که شما خرید را به صورت آنلاین انجام می دهید قیمت هم به صورت آنلاین پرداخت می شود.وین بست با دو دهه سابقه درخشانوین اماده ارائه خدمات درب و پنجره میباشد

کدام پنجره دوجداره بهتر است ؟

همانطور که در بالا اشاره شده انواع پنجره دوجداره دارای مدل های مختلف بوده که هر کدام کارایی مختص به خود را دارند و باید متناسب با نوع محیط و فضا انتخاب شوند. اگر قصد خرید پنجره دو جداره برای سرویس بهداشتی، حمام، راه پله و نورگیر را دارید پنجره دو جداره کلنگی با ساختاری منحصر به فرد و کارایی فوق العاده ای که دارد بهترین انتخاب است. این مدل از یک طرف باز می شود و بنا به سلیقه و نیاز مشتری طراحی آن می تواند متفاوت باشد. سایز این پنجره متفاوت بوده و می تواند سطح مورد نظر را به خوبی پوشش دهی کند.

انواع پنجره دوجداره

پنجره دو جداره خلیجی از آن جهت به عنوان بهترین نوع پنجره دو جداره معرفی می شود که علاوه بر زیبایی بخشیدن به دکوراسیون خانه باعث می شود تا فضای داخلی خانه بزرگ تر به نظر برسد. این مدل در واقع ترکیبی از پنجره‌های ثابت و بازشو بوده که استفاده از این مدل ها در کنار هم یک حالت قوسی چندضلعی ایجاد می‌ کند که فق العاده زیباست. تنوع رنگی بالا در این پنجره ها باعث شده تا متناسب با رنگ و مدل دکوراسیون انتخاب شوند و جلوه بهتری داشته باشند‌. مدل های خلیجی هم سایزبندی دارند و به صورت سفارشی هم طراحی و ساخته می شوند.

پنجره کمانی جدیدترین مدل پنجره دو جداره بوده که به دلیل طراحی ظریف و زیبا توانسته نظر مصرف کنندگان را به خوبی جلب کند. این مدل دارای قوس زیبایی بوده که از تمام زوایا به خوبی مشاهده می شود. این نمونه به صورت تکی و ترکیبی قابل اجرا بوده و برای محیط هایی که قصد بزرگ نشان دادن آن را دارید گزینه خوبی است. اگر مقاومت پنجره برای شما مهم است مدل هایی که با پروفیل  آلومینیومی ساخته شده اند بهترین گزینه هستند. پرفیل های upvc دارای مزایای زیادی هستند و به عنوان بهترین پنجره های دو جداره در بازار معرفی می شوند که توانسته اند تمام سلیقه ها را به خوبی پوشش دهند.

نهایت دقت در ساخت و سرعت در نصب را با گروه درب و پنجره وین بست تجربه کردیم. با تشکر از زحمات مهندس حیدر زارعی عزیز
نجاری
کارفرمای پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام!

هم اکنون می توانید با کارشناسان ما چت کنید. و یا اینکه مستقیما با شماره 09121865547 تماس بگیرید.

با کارشناسان ما صحبت کنید